Cu Toyota la Let’s ride it!

Miercuri, 7 septembrie, o parte dintre voluntarii Let’s do it, Romania! au avut deosebita plăcere de a pleca într-o mini excursie prin Jud. Braşov pentru a localiza noi mormane de gunoi cu un autoturism Toyota Auris.


Cu elan și entuziasm, echipa noastră a străbătut traseul Braşov – Hărman – Prejmer – Teliu – Vama Buzăului – Buzăiel – Chichiş – Săcele într-un timp record, constatând cu mulțumire că numărul mormanelor introduse în sistem a fost mult mai mic față de cel de anul trecut.


Încântați de peisaj, cât și de mașina care le-a oferit pe tot parcursul drumului siguranță, echipa noastră vrea să transmită următorul mesaj:

 

Mulţumim Toyota pentru că ai participat la completarea Hărții Deșeurilor din Brașov și pentru plusul de productivitate pe care l-ai adus proiectului nostru!

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *